fbpx

Resultater IUA-virtuellen vinteren 20/21

Månedens klassevinnere og sammenlagtvinnerne i 5K og 10K premieres med trenings- og mobilitetsprogrammer fra McMillan Running, mens sølv- og bronsevinnerne kan vente seg en kinobillett hver. Uttrekkspremien for april, et treningsprogram, går til Hege Lysne i Stavanger. For ordens skyld kan nevnes at IUAs prosjektleder sender tre av sine førstepremier nedover pallen, etter at de tre andre gullvinnerne har valgt ut sine premier.

Av de åtte løperne som deltok minst fem av karusellens sju måneder, er Petter Rønningen på Tingvoll trukket ut som vinner av et par Jabra Elite Active 75t hodetelefoner.

Gratulerer til vinnerne, og takk til alle som deltok! Medaljer kommer snart i posten.

Håper vi ses på Søttendemailøpet!

Resultatliste 5K

April, kvinner
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Grethe Jørgensen20:2619:12
2Louise Skak22:3421:12
3Solveig Alsaker24:3224:32
4Solveig Vannes27:4625:52
5Hege Lysne28:3227:46
6Marit Midtgård34:3733:30
7Ragnhild Kleivenes35:0031:58
8Elin Rønningen34:5933:38
8Merete Stokkeland Risan1:39:171:34:05
April, menn
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Åsmund Kleivenes20:2217:47
2Petter Rønningen21:4220:51
3Mads Østreng Veland22:1022:10
4Freddy Foss23:0722:38
5Oddbjørn Haugen24:3532:08
Mars, kvinner
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Grethe Jørgensen20:2519:11
2Louise Skak20:3119:17
3Solveig Vannes22:0820:37
4Hege Lysne28:3727:51
5Elin Rønningen34:5933:38
Mars, menn
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Mads Østreng Veland19:3419:34
2Petter Rønningen22:0921:17
3Freddy Foss22:4622:17
4Daniel Larsen23:1322:57
5Morten Næss24:0122:06
6Oddbjørn Haugen25:3022:57
Februar, kvinner
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Grethe Jørgensen21:1219:45
2Louise Skak22:1220:41
3Solveig Vannes23:2021:32
4Hege Lysne31:5030:48
5Ragnhild Kleivenes34:1931:01
6Merete Stokkeland Risan52:2549:17
Februar, menn
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Åsmund Kleivenes19:5517:17
2Mads Østreng Veland21:4021:40
3Freddy Foss22:4822:19
4Petter Rønningen24:0023:01
5Daniel Larsen24:1223:55
6Oddbjørn Haugen25:0422:38
Januar, kvinner
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Grethe Jørgensen19:5718:45
2Louise Skak23:1322:00
3Solveig Vannes29:2127:35
4Hege Lysne34:0433:10
5Merete Stokkeland Risan57:4555:09
Januar, menn
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Åsmund Kleivenes20:1517:49
2Mads Østreng Veland20:2920:29
3Petter Rønningen23:0722:12
4Oddbjørn Haugen25:0022:40
Desember, kvinner
PlasseringNavnTid
1Grethe Jørgensen19:33
2Louise Skak21:10
3Solveig Vannes22:54
4Gunn Risan Nakken28:18
5Hege Lysne28:58
6Ragnhild Kleivenes42:37
Desember, menn
PlasseringNavnTid
1Petter Rønningen21:13
2Mads Østreng Veland21:21
3André Puntervold Pereira22:11
4Freddy Foss24:12
5Daniel Larsen25:02
6Oddbjørn Haugen25:04
November, kvinner
PlasseringNavnTid
1Grethe Jørgensen20:00
2Louise Skak20:48
3Marit Midtgård36:04
4Elin Heggheim36:15
6Hege Lysne39:55
5Merete Stokkeland Risan37:07
November, menn
PlasseringNavnTid
1Åsmund Kleivenes20:25
2Mads Østreng Veland21:03
3Petter Rønningen21:25
4André Puntervold Pereira22:49
5Oddbjørn Haugen25:08
Oktober, kvinner
PlasseringNavnTid
1Grethe Jørgensen19:51
2Marit Midtgård31:45
3Hege Lysne32:52
4Elin Heggheim36:38
5Gro Anita Myrvang39:59
Oktober, menn
PlasseringNavnTid
1Åsmund Kleivenes19:51
2Petter Rønningen22:21
3Oddbjørn Haugen25:37

Resultatliste 10K

April, kvinner
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Louise Skak44:4141:46
2Solveig Vannes46:2242:56
3Grethe Jørgensen46:2443:23
4Hege Lysne1:21:251:19:05
April, menn
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Åsmund Kleivenes44:3439:18
2Freddy Foss47:3547:09
3Mads Østreng Veland48:2048:20
4Daniel Larsen48:2148:11
5Oddbjørn Haugen54:4549:55
Mars, kvinner
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Louise Skak45:1442:17
2Grethe Jørgensen45:1542:18
3Solveig Vannes45:3542:12
4Hege Lysne1:07:241:05:28
Mars, menn
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Åsmund Kleivenes42:3637:34
2Freddy Foss46:5046:24
3Daniel Larsen49:1049:00
4Oddbjørn Haugen53:4048:56
Februar, kvinner
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Solveig Vannes45:2741:58
2Grethe Jørgensen46:2743:17
3Louise Skak48:3845:19
4Hege Lysne1:18:581:16:25
Februar, menn
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Mads Østreng Veland49:4849:48
2Daniel Larsen56:4756:08
3Oddbjørn Haugen59:1553:29
Januar, kvinner
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Louise Skak45:5343:17
2Solveig Vannes46:5143:48
3Grethe Jørgensen47:5844:51
4Hege Lysne1:12:141:10:10
Januar, menn
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Freddy Foss48:0147:34
2Mads Østreng Veland49:1449:14
3Oddbjørn Haugen57:2352:45
Desember, kvinner
PlasseringNavnTid
1Louise Skak40:58
2Grethe Jørgensen45:09
3Solveig Vannes47:10
4Gunn Risan Nakken58:44
Desember, menn
PlasseringNavnTid
1André Puntervold Pereira41:49
2Åsmund Kleivenes43:12
3Freddy Foss50:15
4Oddbjørn Haugen50:23
5Petter Rønningen50:26
6Mads Østreng Veland57:05
November, kvinner
PlasseringNavnTid
1Louise Skak42:43
2Solveig Vannes47:30
3Grethe Jørgensen49:28
4Hege Lysne1:20:46
November, menn
PlasseringNavnTid
1André Puntervold Pereira47:26
2Mads Østreng Veland49:43
3Oddbjørn Haugen55:46
Oktober, kvinner
PlasseringNavnTid
1Grethe Jørgensen42:25
2Louise Skak43:22
3Hege Lysne1:05:38

Halvmaraton april 2021

Damer   
PlasseringNavnReell tidAldersgradert tid
1Louise Skak1:42:451:35:29
2Solveig Vannes1:44:101:35:51
3Grethe Jørgensen1:52:041:44:09
Herrer
PlasseringNavnReell tidAldersgradert tid
1Åsmund Kleivenes1:34:211:23:49
2Oddbjørn Haugen1:58:191:48:47
3Freddy Foss2:16:132:15:32
WMA
PlasseringNavnAldersgradert tidReell tid
1Åsmund Kleivenes1:23:491:34:21
2Louise Skak1:35:291:42:45
3Solveig Vannes1:35:511:44:10
4Grethe Jørgensen1:44:091:52:04
5Oddbjørn Haugen1:48:471:58:19
6Freddy Foss2:15:322:16:13

Halvmaraton desember 2020

Damer   
PlasseringNavnReell tidAldersgradert tid
1Grethe Jørgensen1:35:241:28:39
2Louise Skak1:39:281:33:17
3Solveig Vannes1:51:131:43:59
Herrer
PlasseringNavnReell tidAldersgradert tid
1André Puntervold Pereira1:29:251:29:25
2Åsmund Kleivenes1:34:591:25:07
3Oddbjørn Haugen1:58:381:50:00
4Freddy Foss2:00:482:00:12

Sammenlagt 5K og 10K, sju løp

Damer 5K   
PlasseringNavnReell tidAldersgradert tid
1Grethe Jørgensen2:21:242:11:53
2Hege Lysne3:44:483:38:08
Herrer 5K
PlasseringNavnReell tidAldersgradert tid
1Petter Rønningen2:35:572:33:24
2Oddbjørn Haugen2:55:582:41:48
Damer 10K
PlasseringNavnReell tidAldersgradert tid
1Louise Skak5:11:294:50:14
2Grethe Jørgensen5:23:065:01:04

Comments are closed