fbpx

Resultater IUA-virtuellen vinteren 20/21

Uttrekkspremien for februar, ei Ticket To The Moon-hengekøye, går til Petter Rønningen på Tingvoll. Månedens klassevinnere premieres med Emilie Forsbergs bok “Sky Runner”, mens sølv- og bronsevinnerne kan vente seg løpebelter og/eller energibarer i posten.

Gratulerer!

Resultatliste 5K

April, kvinner
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Grethe Jørgensen20:2619:12
2Louise Skak22:3421:12
3Solveig Alsaker24:3224:32
4Solveig Vannes27:4625:52
5Hege Lysne28:3227:46
6Marit Midtgård34:3733:30
7Ragnhild Kleivenes35:0031:58
8Elin Rønningen34:5933:38
8Merete Stokkeland Risan1:39:171:34:05
April, menn
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Åsmund Kleivenes20:2217:47
2Petter Rønningen21:4220:51
3Mads Østreng Veland22:1022:10
4Freddy Foss23:0722:38
5Oddbjørn Haugen24:3532:08
Mars, kvinner
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Grethe Jørgensen20:2519:11
2Louise Skak20:3119:17
3Solveig Vannes22:0820:37
4Hege Lysne28:3727:51
5Elin Rønningen34:5933:38
Mars, menn
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Mads Østreng Veland19:3419:34
2Petter Rønningen22:0921:17
3Freddy Foss22:4622:17
4Daniel Larsen23:1322:57
5Morten Næss24:0122:06
6Oddbjørn Haugen25:3022:57
Februar, kvinner
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Grethe Jørgensen21:1219:45
2Louise Skak22:1220:41
3Solveig Vannes23:2021:32
4Hege Lysne31:5030:48
5Ragnhild Kleivenes34:1931:01
6Merete Stokkeland Risan52:2549:17
Februar, menn
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Åsmund Kleivenes19:5517:17
2Mads Østreng Veland21:4021:40
3Freddy Foss22:4822:19
4Petter Rønningen24:0023:01
5Daniel Larsen24:1223:55
6Oddbjørn Haugen25:0422:38
Januar, kvinner
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Grethe Jørgensen19:5718:45
2Louise Skak23:1322:00
3Solveig Vannes29:2127:35
4Hege Lysne34:0433:10
5Merete Stokkeland Risan57:4555:09
Januar, menn
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Åsmund Kleivenes20:1517:49
2Mads Østreng Veland20:2920:29
3Petter Rønningen23:0722:12
4Oddbjørn Haugen25:0022:40
Desember, kvinner
PlasseringNavnTid
1Grethe Jørgensen19:33
2Louise Skak21:10
3Solveig Vannes22:54
4Gunn Risan Nakken28:18
5Hege Lysne28:58
6Ragnhild Kleivenes42:37
Desember, menn
PlasseringNavnTid
1Petter Rønningen21:13
2Mads Østreng Veland21:21
3André Puntervold Pereira22:11
4Freddy Foss24:12
5Daniel Larsen25:02
6Oddbjørn Haugen25:04
November, kvinner
PlasseringNavnTid
1Grethe Jørgensen20:00
2Louise Skak20:48
3Marit Midtgård36:04
4Elin Heggheim36:15
6Hege Lysne39:55
5Merete Stokkeland Risan37:07
November, menn
PlasseringNavnTid
1Åsmund Kleivenes20:25
2Mads Østreng Veland21:03
3Petter Rønningen21:25
4André Puntervold Pereira22:49
5Oddbjørn Haugen25:08
Oktober, kvinner
PlasseringNavnTid
1Grethe Jørgensen19:51
2Marit Midtgård31:45
3Hege Lysne32:52
4Elin Heggheim36:38
5Gro Anita Myrvang39:59
Oktober, menn
PlasseringNavnTid
1Åsmund Kleivenes19:51
2Petter Rønningen22:21
3Oddbjørn Haugen25:37

Resultatliste 10K

April, kvinner
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Louise Skak44:4141:46
2Solveig Vannes46:2242:56
3Grethe Jørgensen46:2443:23
4Hege Lysne1:21:251:19:05
April, menn
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Åsmund Kleivenes44:3439:18
2Freddy Foss47:3547:09
3Mads Østreng Veland48:2048:20
4Daniel Larsen48:2148:11
5Oddbjørn Haugen54:4549:55
Mars, kvinner
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Louise Skak45:1442:17
2Grethe Jørgensen45:1542:18
3Solveig Vannes45:3542:12
4Hege Lysne1:07:241:05:28
Mars, menn
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Åsmund Kleivenes42:3637:34
2Freddy Foss46:5046:24
3Daniel Larsen49:1049:00
4Oddbjørn Haugen53:4048:56
Februar, kvinner
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Solveig Vannes45:2741:58
2Grethe Jørgensen46:2743:17
3Louise Skak48:3845:19
4Hege Lysne1:18:581:16:25
Februar, menn
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Mads Østreng Veland49:4849:48
2Daniel Larsen56:4756:08
3Oddbjørn Haugen59:1553:29
Januar, kvinner
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Louise Skak45:5343:17
2Solveig Vannes46:5143:48
3Grethe Jørgensen47:5844:51
4Hege Lysne1:12:141:10:10
Januar, menn
PlasseringNavnTidAldersgradert tid
1Freddy Foss48:0147:34
2Mads Østreng Veland49:1449:14
3Oddbjørn Haugen57:2352:45
Desember, kvinner
PlasseringNavnTid
1Louise Skak40:58
2Grethe Jørgensen45:09
3Solveig Vannes47:10
4Gunn Risan Nakken58:44
Desember, menn
PlasseringNavnTid
1André Puntervold Pereira41:49
2Åsmund Kleivenes43:12
3Freddy Foss50:15
4Oddbjørn Haugen50:23
5Petter Rønningen50:26
6Mads Østreng Veland57:05
November, kvinner
PlasseringNavnTid
1Louise Skak42:43
2Solveig Vannes47:30
3Grethe Jørgensen49:28
4Hege Lysne1:20:46
November, menn
PlasseringNavnTid
1André Puntervold Pereira47:26
2Mads Østreng Veland49:43
3Oddbjørn Haugen55:46
Oktober, kvinner
PlasseringNavnTid
1Grethe Jørgensen42:25
2Louise Skak43:22
3Hege Lysne1:05:38

Halvmaraton april 2021

Damer   
PlasseringNavnReell tidAldersgradert tid
1Louise Skak1:42:451:35:29
2Solveig Vannes1:44:101:35:51
3Grethe Jørgensen1:52:041:44:09
Herrer
PlasseringNavnReell tidAldersgradert tid
1Åsmund Kleivenes1:34:211:23:49
2Oddbjørn Haugen1:58:191:48:47
3Freddy Foss2:16:132:15:32
WMA
PlasseringNavnAldersgradert tidReell tid
1Åsmund Kleivenes1:23:491:34:21
2Louise Skak1:35:291:42:45
3Solveig Vannes1:35:511:44:10
4Grethe Jørgensen1:44:091:52:04
5Oddbjørn Haugen1:48:471:58:19
6Freddy Foss2:15:322:16:13

 

Halvmaraton desember 2020

Damer   
PlasseringNavnReell tidAldersgradert tid
1Grethe Jørgensen1:35:241:28:39
2Louise Skak1:39:281:33:17
3Solveig Vannes1:51:131:43:59
Herrer
PlasseringNavnReell tidAldersgradert tid
1André Puntervold Pereira1:29:251:29:25
2Åsmund Kleivenes1:34:591:25:07
3Oddbjørn Haugen1:58:381:50:00
4Freddy Foss2:00:482:00:12

Comments are closed